HLEDÁM SPOLUCESTUJÍCÍ

Přihlášením přes Facebook se Vám pohodlně předvyplní údaje jako jméno, příjmení, ... z Facebooku. Tyto údaje
budete moci po načtení editovat nebo smazat. Přihlášení probíhá bezpečně přímo na straně Facebooku.

nebo zadejte údaje manuálně

Červeně označené pole jsou povinná.

nebo

(nepovnné)

...abyste našli parťáka podle svého gusta

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/spolucestujeme.cz/spolucestujeme.cz/header.php on line 350

Kdo jsem a proč to dělám?

 

Ahoj, jsem Jirka Kratochvíl, webdesignér a online marketér na volné noze. Jsem ale také milovník cestování, které mám v krvi a možná i proto, že jsem od roku 2003 dělal v cestovním ruchu v rámci největších cestovek na českém trhu. Cestovní ruch byl do roku 2010 mým každodenním chlebem a v podstatě i v rámci freelancingu je až doposavaď.

Za podobným korporátním projektem v podstatě již stojím, ale tam to není jako hlavní služba, ale jen jako jeden z mnoha doplňků. Nicméně protože mám  mnohaletou zkušenost s cestováním a cestovním ruchem, tak vím, že lidi, kteří nemají s kým letět nebo třeba mamči s dítětem mají téměř smůlu. Buď si musejí připlatit za single room pár tisíc navíc (a přitom je to stejný pokoj, žádný speciální pro jednu osobu) nebo prostě nikam neletí. A tak by se jim možná hodilo mít možnost si najít spolucestujícího...

No a tak jsem si řekl, že udělám zcela samostatný portál na vyhledávání spolucestujících. Nechtěl jsem ale jen tak obyčejný web s tržištěm inzerátů.

Přidal jsem k tomu základu, vkládání a reagování na inzeráty i možnost označování povahy dovolené pro vyhledání toho správného parťáka na dovču a propojení se sociálními sítěmi. A vyhledávání v inzerátech nejen podle destinace, ale i podle témat - štítků, je už samozřejmostí.

 

Inzerát odstraníte pomocí odkazu pro editaci v potvrzovacím emailu.

Chcete znovu zaslat odkaz pro editaci na email registrovaný k tomuto inzerátu?


Cestopis odstraníte pomocí odkazu pro editaci v potvrzovacím emailu.

Chcete znovu zaslat odkaz pro editaci na email registrovaný k tomuto cestopisu?