HLEDÁM SPOLUCESTUJÍCÍ

Přihlášením přes Facebook se Vám pohodlně předvyplní údaje jako jméno, příjmení, ... z Facebooku. Tyto údaje
budete moci po načtení editovat nebo smazat. Přihlášení probíhá bezpečně přímo na straně Facebooku.

nebo zadejte údaje manuálně

Červeně označené pole jsou povinná.

nebo

(nepovnné)

...abyste našli parťáka podle svého gusta

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/spolucestujeme.cz/spolucestujeme.cz/header.php on line 350

Spolucestujeme.cz není seznamka na hledání životního partnera, ale cestovatelský portál pro hledání parťáka na cesty. Jste sami a nechcete platit za jednolůžkový pokoj? Tady si můžete najít někoho, s kým se o pokoj podělíte a ponížíte si náklady. Nebo jste dobrodruh a chcete procestovat Malajsii, ale vaši známí na to moc nejsou? Najděte si parťáka na trip tady na spolucestujeme.cz.

Pro to, aby vám vaše poptávka a systém zafungoval, musíte napsat co nejlépe váš inzerát. Jak na to?

Jak napsat poptávku, aby vám fungovala

Když napíšete do inzerátu "žena do Chorvatska 40 let", tak se vám asi nikdo neozve. Zkuste se zamyslet a popsat vaši představu o dovolené co nejlépe a nejlpřesněji. Kam chcete vycestovat? Máte už nějaký itinerář cesty? Co je na vaší cestě specifické? Znáte už dopředu nějaké náklady? Proč by někdo cizí měl vyrazit právě s vámi právě tam, kam chcete?

Prostě popiště cíl a očekávání vaší dovolené nebo poznávací cesty co nejvíce tak, aby čtenář, váš potenciální parťák na cesty, měl jasnou představu a tom, co plánujete (a i podle stylu inzerátu trochu poznal něco málo o vás).

Štítky jako přidaná hodnota

Co odlišuje náš systém jsou právě štítky, něco jako tagy, kterými váš inzerát označíte buď podle vaší povahy nebo podle očekávání, která máte od dovolené a protistrana z nich jednoduše pozná, o co vám jde:-) V praxi by to tedy mělo vypadat tak, že chcete procestovat Kanadu a nebojíte se žádného dobrodružství. Takže svou poptávku označíte: bez cestovky, exotika, dobrodružná. Neměl by se vám pak tedy ozvat někdo, kdo chce do Kanady za prací nebo třeba za nákupy...

Ukázka špičkově napsaných reálných inzerátů

"Zdravim na konci září se chystam na trek do Skotska na West Highland Way. V rámci úspory jedu autobusem ( lístek mám již koupen ) a odjíždim 20.9.2015 z Prahy cesta je naplánovaná tak že s přestávkou na prohlídku londýna ( asi 11h ) dorazim 22.9. 2015 ráno do Glasgow a chci hned vyrazit na trek, na kterej počítám cca 7 dní . Pokud by měl někdo chuť se přidat ať už rovnou z Prahy, z Londýna nebo až přímo na místě tak určitě napište a domluvíme se páč já zatim jedu sám a ve více lidech by to bylo určitě veselejší. Ještě co se týče spaní tak chci spát pod stanem buď v kempu nebo na divoko v přírodě. Jop ještě pro upřesnění je mi 29 a je mi vcelku fuk jestli se přidá chlap nebo ženská :D. Jop a ještě pro upřenění nejsem žádnej zkušenej trekař vlastně je tohle muj první trek po hodně dlouhý době čili asi tak."
http://www.spolucestujeme.cz/648-velka-britanie-a-severni-irsko/

"Ahoj.Hledáme dva spolucestující(max 2+1dítě)kteří v tomhle termínu chtějí do chorvatska a cesta autobusem jim nevyhovuje.Jedeme na ostrov Hvar(nemusíte až tam)zastavujem na Bašce(koupání),Makarské(noční život)a v sobotu jedem na trajekt k ostrovu.Máme to přes slever vykupto,ještě místa jsou tak mrkněte....Auto máme na plyn,takže náklady nebudou velké cca 1400 na osobu tam a z5).Odjezd už v pátek kolem jedné ráno.Řidič šofér z povolání takže žádný strach :-D"
http://www.spolucestujeme.cz/633-chorvatsko/

"Spoluplavba po Řecku po místech kudy šla historie. Máme ještě 2 místa pro pohodové lidi na trasu Kréta - Zakynthos, bez ohledu na to, jestli byli už někdy na plachetnici. Vymysleli jsme plavbu podle sto let starých lodních deníků po stopách mořeplavce, etnografa a cestovatele - chceme plout po místech, která viděla úsvit naší kultury a porovnat dobové záznamy s dnešní podobou oněch míst. Jedu to celkem celý červenec a půl srpna a průběžně se mi tam střídají kamarádi a známí... Cena za loď, kapitána a naftu 6000, na jídlo se skládáme, doprava vlastní (poradím)."
http://www.spolucestujeme.cz/596-recko/

Už víte jak na to? Tak si zadejte super poptávku a vyražte na dovču:-)

Inzerát odstraníte pomocí odkazu pro editaci v potvrzovacím emailu.

Chcete znovu zaslat odkaz pro editaci na email registrovaný k tomuto inzerátu?


Cestopis odstraníte pomocí odkazu pro editaci v potvrzovacím emailu.

Chcete znovu zaslat odkaz pro editaci na email registrovaný k tomuto cestopisu?